Stolní hodiny v empírovém stylu
dřevo, černě lakované, poloválcová, svisle kanelovaná schránka, stroj kotvový s pérovým chodem a půlovým bitím na spirálu, zn. Lenzkirch, Agul, 1. milion, střední Evropa, konec 19. století, výška 40 cm, bez záruky přesnosti chodu, lehce poškozený ciferník (Zí)
28.11.2015 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |